Čas na serveru 18:47:00

František Tavík Šimon
Zima ve Francii

Id: 194704

Zima ve Francii

  •  / Zima ve Francii / František Tavík Šimon

barevný lept/papír rozměr ve výřezu 31 x 32 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena:
2 800

3 400