Čas na serveru 23:15:41

František Tichý
Akrobatka

Id: 2038

Akrobatka

  •  / Akrobatka / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 35,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 42, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3239x

Vyvolávací cena:

16 000