Čas na serveru 11:48:48

František Tichý
Artista

Id: 302006

Artista

  •  / Artista / František  Tichý
  •  / Artista / František  Tichý
  •  / Artista / František  Tichý

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 32 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 4154x

Vyvolávací cena:

47 000