Čas na serveru 02:42:13

František Tichý
Bájné zvíře

Id: 152609

Bájné zvíře

  •  / Bájné zvíře / František  Tichý

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis pravosti PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2009x

Vyvolávací cena:
8 000

32 500