Čas na serveru 16:15:04

František Tichý
Břichomluvec II.

Id: 139302

Břichomluvec II.

  •  / Břichomluvec II. / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr tisku 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2635x

Vyvolávací cena:
6 000

22 000