Čas na serveru 09:44:07

František Tichý
Čas

Id: 110510

Čas

  •  / Čas / František  Tichý
  •  / Čas / František  Tichý
  •  / Čas / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, PO

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:

12 500