Čas na serveru 16:19:28

František Tichý
Černoch

Id: 210106

Černoch

  •  / Černoch / František  Tichý
  •  / Černoch / František  Tichý
  •  / Černoch / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 17 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 542x

Vyvolávací cena:
2 200

3 300