Čas na serveru 19:07:26

František Tichý
Černý karafiát

Id: 46806

Černý karafiát

  •  / Černý karafiát / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 6 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena:
1 800

4 800