Čas na serveru 23:15:14

František Tichý
Commedia dell´arte

Id: 120901

Commedia dell´arte

  •  / Commedia dell´arte / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr tisku 29,8 x 39 cm, signováno a datováno uprostřed dole, značený papír, list v minulosti lehce pomačkán, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1206x

Vyvolávací cena:

16 500