Čas na serveru 15:36:30

František Tichý
Dáma s chrtem

Id: 2003

Dáma s chrtem

  •  / Dáma s chrtem / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1816x

Vyvolávací cena:

13 000