Čas na serveru 19:35:58

František Tichý
Dáma s vějířem

Id: 935

Dáma s vějířem

  •  / Dáma s vějířem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno uprostřed dole Tichý, datováno 47, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:

15 500