Čas na serveru 17:46:56

František Tichý
Dáma s vějířem

Id: 110509

Dáma s vějířem

  •  / Dáma s vějířem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 57, paspartováno, zaskleno, PO

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:

11 000