Čas na serveru 16:47:48

František Tichý
Dívka se závojem

Id: 302008

Dívka se závojem

  •  / Dívka se závojem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 959x

Vyvolávací cena: