Čas na serveru 05:16:12

František Tichý
Eifelovka

Id: 218702

Eifelovka

  •  / Eifelovka / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 19,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1162x

Vyvolávací cena:

10 000