Čas na serveru 04:03:15

František Tichý
Eiffelovka

Id: 1381

Eiffelovka

  •  / Eiffelovka / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole tužkou, datováno 57, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2602x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500