Čas na serveru 10:07:28

František Tichý
Fantóm

Id: 2123

Fantóm

  •  / Fantóm / František  Tichý
  •  / Fantóm / František  Tichý
  •  / Fantóm / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:

19 000