Čas na serveru 07:36:17

František Tichý
Fratellini

Id: 184327

Fratellini

  •  / Fratellini / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 788x

Vyvolávací cena:

7 000