Čas na serveru 10:45:27

František Tichý
Fratellini

Id: 1631

Fratellini

  •  / Fratellini / František  Tichý

barevná litografie, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, nesignováno, příloha časopisu Volné směry, ročník XXXIII, 1937, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 3206x

Vyvolávací cena:

8 100