Čas na serveru 16:54:38

František Tichý
Fratellini

Id: 137203

Fratellini

  •  / Fratellini / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 29,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:

20 000