Čas na serveru 15:46:09

František Tichý
Hadí muž

Id: 1957

Hadí muž

  •  / Hadí muž / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:

20 000