Čas na serveru 11:02:01

František Tichý
Harlekýn

Id: 301708

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

olej/karton, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno vpravo dole tužkou, poškozený rám

zobrazeno: 5817x

Vyvolávací cena:
4 800

260 000

Příhozy: 102