Čas na serveru 14:17:48

František Tichý
Harlekýn

Id: 327504

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

kresba uhlem/papír, rozměr listu 28,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3810x

Vyvolávací cena:

47 000

Účastníci: 18

Příhozy: 66