Čas na serveru 02:24:28

František Tichý
Harlekýn

Id: 331701

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

lept/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 778x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 48