Čas na serveru 17:49:25

František Tichý
Harlekýn

Id: 358503

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 581x

Vyvolávací cena:

20 000