Čas na serveru 16:30:56

František Tichý
Harlekýn

Id: 362802

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1654x

Vyvolávací cena:

10 000