Čas na serveru 03:14:03

František Tichý
Harlekýni

Id: 327507

Harlekýni

  •  / Harlekýni / František  Tichý

kombinovaná technika/lavírovaná kresba/papír, rozměr listu 29 x 40,5 cm, značeno monogramem uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1157x

Vyvolávací cena:

29 000