Čas na serveru 17:12:32

František Tichý
Hlava černocha

Id: 181732

Hlava černocha

  •  / Hlava černocha / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 25 cm, signováno dvakrát ve spodní části s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, list pomačkán

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:

7 500