Čas na serveru 16:02:52

František Tichý
Hlava černocha

Id: 1651

Hlava černocha

  •  / Hlava černocha / František  Tichý

litografie /papír, velikost 25,5 x 17,8 cm, signováno a datováno v desce vpravo dole, vloženo v paspartě, zaskleno, rámováno, původem příloha časopisu Život

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:
1 200

2 700