Čas na serveru 09:51:01

František Tichý
Hlava černocha

Id: 145420

Hlava černocha

  •  / Hlava černocha / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 371x

Vyvolávací cena:
800

9 000