Čas na serveru 16:39:52

František Tichý
Hlava mnicha

Id: 1952

Hlava mnicha

  •  / Hlava mnicha / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1877x

Vyvolávací cena:

1 900