Čas na serveru 16:35:44

František Tichý
Hrazdaři

Id: 344304

Hrazdaři

  •  / Hrazdaři / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, původní zasklení

zobrazeno: 9153x

Vyvolávací cena:

18 000