Čas na serveru 17:57:29

František Tichý
Hrazdaři II.

Id: 231015

Hrazdaři II.

  •  / Hrazdaři II. / František  Tichý

lept/papír, rozměr leptu cca 15,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1658x

Vyvolávací cena:

18 000