Čas na serveru 16:26:45

František Tichý
Intermezzo

Id: 2079

Intermezzo

  •  / Intermezzo / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3171x

Vyvolávací cena:

20 000