Čas na serveru 17:21:08

František Tichý
Jakub Arbes Newtonův mozek

Id: 367501

Jakub Arbes Newtonův mozek

  •  / Jakub Arbes Newtonův mozek / František  Tichý

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o ilustrační kresbu pro knihu spisovatele Jakuba Arbese "Newtonův mozek", přiložen průvodní list z místa pořízení

zobrazeno: 4563x

Vyvolávací cena:

120 000

Účastníci: 19

Příhozy: 88