Čas na serveru 21:11:22

František Tichý
Karetní mistr

Id: 128505

Karetní mistr

  •  / Karetní mistr / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4700x

Vyvolávací cena:
10 000

43 500