Čas na serveru 19:54:53

František Tichý
Krajina

Id: 307106

Krajina

  •  / Krajina / František  Tichý
  •  / Krajina / František  Tichý
  •  / Krajina / František  Tichý
  •  / Krajina / František  Tichý

olej/plátno, rozměr 27 x 28 cm, značeno s datací 27 vpravo dole, ve spodní části věnování k Vánocům, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3478x

Vyvolávací cena:

90 000