Čas na serveru 16:49:48

František Tichý
Krasojezdkyně II.

Id: 30715

Krasojezdkyně II.

  •  / Krasojezdkyně II. / František  Tichý

suchá jehla/papír, velikost tisku 30 x 24 cm, monogram vpravo dole včetně věnování a signatury vlastní rukou, datováno 39, číslo soupisu 18, uvedeno v soupisu grafického díla, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2075x

Vyvolávací cena:
2 800

10 001