Čas na serveru 01:13:16

František Tichý
Krasojízda

Id: 72015

Krasojízda

  •  / Krasojízda / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 45 x 35,5 cm, signováno v tisku uprostřed dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2725x

Vyvolávací cena:

29 000