Čas na serveru 15:32:59

František Tichý
Krotitel

Id: 145406

Krotitel

  •  / Krotitel / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozené původní rámování

zobrazeno: 2560x

Vyvolávací cena:

22 000