Čas na serveru 05:46:27

František Tichý
Ležící akt

Id: 339001

Ležící akt

  •  / Ležící akt / František  Tichý

kresba černou tuhou/tenký karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, hnědé tečky na papíře, přiložen odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro

zobrazeno: 46122x

Vyvolávací cena:

17 000