Čas na serveru 15:56:59

František Tichý
Madona

Id: 21306

Madona

  •  / Madona / František  Tichý
  •  / Madona / František  Tichý
  •  / Madona / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:

6 666