Čas na serveru 17:51:50

František Tichý
Milosrdný samaritán

Id: 32908

Milosrdný samaritán

  •  / Milosrdný samaritán / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 1865x

Vyvolávací cena:

11 500