Čas na serveru 15:09:30

František Tichý
Milosrdný samaritán

Id: 32908

Milosrdný samaritán

  •  / Milosrdný samaritán / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena:

11 500