Čas na serveru 03:31:17

František Tichý
Mnich

Id: 308803

Mnich

  •  / Mnich / František  Tichý
  •  / Mnich / František  Tichý
  •  / Mnich / František  Tichý
  •  / Mnich / František  Tichý
  •  / Mnich / František  Tichý

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 34 x 27 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení originality od PhDr. Františka Dvořáka z roku 1995, dále výstavní štítek z roku 1963, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5514x

Vyvolávací cena:

196 000

Příhozy: 89