Čas na serveru 21:55:23

František Tichý
Muž s deštníkem

Id: 134502

Muž s deštníkem

  •  / Muž s deštníkem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, vlevo dole číslováno 1/15, vpravo dole věnování, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:

40 500