Čas na serveru 20:19:00

František Tichý
Muž se psem

Id: 1621

Muž se psem

  •  / Muž se psem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 8,7 cm, signováno uprostřed dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1448x

Vyvolávací cena:

6 000