Čas na serveru 04:58:34

František Tichý
Novoročenka

Id: 36707

Novoročenka

  •  / Novoročenka / František  Tichý

suchá jehla/papír, velikost listu 13 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena:

6 000