Čas na serveru 15:50:36

František Tichý
Novoročenka Františka Tichého

Id: 372301

Novoročenka Františka Tichého

  •  / Novoročenka Františka Tichého / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr listu 41,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 141, str. 140

zobrazeno: 710x

Vyvolávací cena:

25 001

Příhozy: 57