Čas na serveru 17:57:06

František Tichý
Otec a syn

Id: 69105

Otec a syn

  •  / Otec a syn / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2183x

Vyvolávací cena:

9 560