Čas na serveru 01:53:17

František Tichý
Paganini

Id: 259703

Paganini

  •  / Paganini / František  Tichý

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po

zobrazeno: 5402x

Vyvolávací cena:
12 000

355 000

Účastníci: 24

Příhozy: 130