Čas na serveru 01:30:46

František Tichý
Paganini I.

Id: 285001

Paganini I.

  •  / Paganini I. / František  Tichý

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 23,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 2753x

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Příhozy: 63