Čas na serveru 16:13:03

František Tichý
Paganini I.

Id: 285001

Paganini I.

  •  / Paganini I. / František  Tichý

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 23,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 2493x

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Příhozy: 63